Kirikumuusikute konverents 2021

29. – 30. oktoobril 2021 Keilas ja Laulasmaal.

Kirikumuusikute konverents 2021 toimub 29.-30. oktoobril Keilas ja Laulasmaal. Majutus, konverentsi ettekanded ja töötoad on Laulasmaa „Laspa“ spaas, jumalateenistus ja lõppkontsert on Keila kirikus.

Esimene konverentsipäev algab kell 11.00 jumalateenistusega Keila kirikus. Selle järel fotografeerime, lõunatame Keilas ning siirdume „Laspa“ spaasse, kus jätkame vastavalt programmile. KLPRi kasutuselevõtu 30. aastapäevale pühendab oma ettekande peapiiskop emeeritus Andres Põder. Konsistooriumi asekantsler Ülle Keel tutvustab uut aruandluse süsteemi ning uue lauluraamatu toimkondadega seonduvaid teemasid tutvustavad Tuuliki Jürjo, Kristel Aer ja Anna Humal.

Laupäeval alustame kell 9.30 hommikupalvusega, mille järel suundume Arvo Pärdi Keskusesse, kus kell 10.30 näidatakse meile filmi ning tutvustatakse keskust. Kell 14 on vaba programm võimalustega käia vaatamas Keila juga, Keila lossi või Harjumaa muuseumi. Vaba programmi tegevuste eest tasumine individuaalselt igal ühel koha peal. Kell 15 algaval lõppkontserdil  esitleme koraalikonkursi tööde paremikku. Laulavad Keila koguduse koor „Miikael“, Hageri koguduse koor „Lambertus“ ning Nissi ansambel. Konverents lõpeb orienteeruvalt kell 16.30.

Osavõtumaks eelregistreerimisel kuni 1. oktoobrini on soodushinnaga 50.- eurot (2 päeva). Alates 2. oktoobrist saab registreerida ainult üheks päevaks osalemist: osalemine 29.10 maksab 35.- eurot ja osalemine 30.10 maksab 25.- eurot päeva kohta. Tasuda saab arve alusel. Arve tasumise osas soovitame pöörduda oma koguduste/praostkondade poole.

Konverentsi täispaketi hinna sisse kuulub: kogu konverentsi programm, ööbimine kaheses toas, sauna- ja veekeskuse külastus, Arvo Pärdi Keskuse külastus, buffet-hommikusöök, 2 lõunasööki, kohvipaus, õhtusöök ja tort.

Konverentsi ettekanded ja palvused toimuvad 100-kohalises konverentsisaalis, kus on võimalik hoida piisavat distantsi. Oleme varustatud desoainetega.

NB! Konverentsist saavad osa võtta vaid COVID tõenditega varustatud isikud. Palume juba registreerumisel teada anda, kas vajalik tõend on olemas või mitte. Kui ei ole, siis palun see enne konverentsi muretseda, sest hotell ilma tõendita sisse ei lase.

kirikumuusikaliit@gmail.com või tel. 55902059